"profesionální služby při čištění, renovace
kamenů a kamenných staveb"

Čistění kamenných a betonových soklů

Provádíme čištění žulových překladů, vstupních říms, kamenných a betonových soklů po celé České republice vždy dle konkrétních přání a požadavků klientů.

Čištění a renovace kamenných, betonových soklů a sloupů:

Při čištění kamenných a betonových soklů je možné použít suchou i mokrou metodu. (Popis a rozdíly suché a mokré metody čištění). Vždy se ale musí přihlédnout na úroveň zvětrání renovovaného materiálu.

Díky dlouhodobému působení počasí, soli z chodníků a také vlivu mechu narůstajícího působením kyselých dešťů, se sloupy po očištění impregnují a neutralizují od kyselosti. Pokud by se tato činnost podcenila, tak může dojít k opětovnému nárůstu mechu a tím i dlouhodobě k rozpadávání materiálu.

Impregnované sloupy také často odpuzují vodu a nečistoty a díky tomu se oddaluje potřeba jejich dalšího čištění.

Jak čistíme žulové překlady a vstupní římsy?

Pro čištění žulových překladů a vstupních říms se nejčastěji používá suchá cesta renovace i přesto, že se jedná o venkovní prostory. Pokud by se použila mokrá cesta, tak by mohlo dojít k poničení venkovních zdí a fasády.

Očištěné a renovované žulové překlady jsou po očištění ještě impregnovány, protože Vám tato impregnace dokáže ušetřit velké finanční prostředky.

AKCE – v ceně čistění schodů – spárování a impregnace ZDARMA

Nezávazně nás kontaktujte:

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:

* Vaše jméno a příjmení
* Email pro odpověď
* Telefon
* Váš vzkaz
 

nadpis galerie